MyIsuzu

Proč se zaregistrovat na MyIsuzu?

MyIsuzuMyIsuzu je vyhrazený prostor, do kterého můžeš přistupovat kdykoli pomocí registračních údajů.
Zde nalezneš výběr z obsahů portálu Isuzu Česká republika navrhovaných podle tvých preferencí, tvého profilu a tvé vyhledávání.  
Ať již jsi privátní osoba, společnost nebo obchodník, v MyIsuzu budeš mít svůj vyhrazený přístup ke službám Isuzu.

 

Zaregistruj se 

Staň se součástí komunity Isuzu

Staň se součástí komunity IsuzuZaregistrováním se staneš součástí komunity Isuzu, kde se nachází nadšenci, autorizovaní prodejci, prodejci a dílny a využívají tak služeb, které jsou pro ně určeny. Chceš vyzkoušet vozidlo nebo hledáš servis pro své vozidlo? Obrať se na komunitu Isuzu, společně budeme moci uspokojit tvé požadavky.

 

 

Lhůty? Na ty tě upozorníme my

Isuzu TrucksUlož údaje tvého vozidla do MyIsuzu: upozorníme tě na lhůtu pro revizi a sdělíme ti, kdy tvůj autorizovaný prodejce zavírá kvůli dovolené. Řekni nám, kdy máš narozeniny a v den tvých narozenin dostaneš dárek pouze pro tebe.

Tvé vozido Isuzu

Isuzu TrucksKarta tvého vozidla Isuzu bude představovat užitečný dokument, který můžeš využít pro zobrazení průkazu totožnosti tvého Isuzu kdykoli a kdekoli se budeš nacházet Ulož údaje tvého vozidla do MY ISUZU: pomohou tobě a tvému autorizovaném prodejci, aby ti co nejlépe sloužil.

 

Dostaneš newsletter Isuzu

 O posledních novinkách vozidel Isuzu a od tvých nejbližších autorizovaných prodejců.

 

Řekni nám, co si myslíš

Řekni nám, co si myslíšSpolupracuj osobně s isuzu a s dalšími členy naší komunity online, zanechávej komentáře o vozidlech a filmech, sdílej zprávy a obsahy na tvé sociální síti Tvé náměty nám pomohou co nejlépe odpovědět na požadavky nadšenců Isuzu.